FORGOT YOUR DETAILS?

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda

„Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Zajednice sportova grada Knina“

Josip Teskera iz Taekwondo kluba DIV Knin osvojio je brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Manchesteru! U prvom kolu pobijedio je predstavnika Azerbejdžana 13:10, a u borbi za medalju predstavnika Moldavije 14:7. U polufinalu je izgubio od predstavnika Turske 12:8. Ovo je trinaesta velika medalja TK DIV Knin (11 europskih i 2 svjetske).

Zajednica sportova Grada Kina danas je dodijelila vrijednu sportsku opremu Ženskom rukomentnom klubu “Knin” i Odbojkaškom klubu “Mladost 2000”. Klubovi su dobili:– trenirke– dresove– trening majice– sportske čarape Donacije su preuzeli predstavnici klubova i igrača. Zajednica sportova Grada Knina ovu donaciju realizirala je u suradnji s Hrvatskim olimpijskim odborom – Uredom za programe lokalnog sporta

Kao i svake godine na obljetnicu utemeljenja Hrvatskog olimpijskog odbora (10. rujna 1991.), krovna sportska udruga obilježava Hrvatski olimpijski dan, slavi 30 godina postojanja i tradicionalno dodjeljuje Nagradu Dražen Petrović najuspješnijim mladim sportašima i sportašicama u uzrastu do 20 godina te najvećim sportskim nadama (do 16 godina). Hrvatski je taekwondo savez je zbog iznimnih ostvarenja

Voliš futsal ili mali nogomet? U tijeku su upisi u futsal školu Malonogometnog kluba Kijevo Knin. Škola je otvorena za sve zainteresirane od 6 do 18 godina. U našoj Školi futsala naučit ćeš brojne vještine i trikove vezane uz ovaj sport. Upoznat ćeš i nove prijatelje s kojima ćeš se moći natjecati u raznim ligama

Povijesno zlato hrvatskog taekwondoa – Matea Jelić zlatna na Olimpijskim igrama u Tokiju Matea Jelić osvojila je zlato na Olimpijskim igrama u Tokiju! Najjednostavnije rečeno i ispisano, hrvatski taekwondo je u ponedjeljak, 26. srpnja 2021. požnjeo najveći uspjeh u ovom sportu dosad.Ovo je nacionalni, hrvatski taekwondo olimpijski niz – Martina Zubčić (do 57 kg), bronca

Matea Jelić europska prvakinja!

Kninjanka Matea Jelić je europska prvakinja u taekwondou! Na Europskom prvenstvu u Sofiji Matea je najprije u osmini finala kategorije do 67 kg prekidom 25:4 svladala Čehinju Stolbovu, u četvrtfinalu je još jednim prekidom s 26:6 bila bolja od Mađarice Furedi, a u polufinalu je zlatnim bodom nakon 8:8 prošla u finale u kojem je

KSO Knin 95 prvak je Hrvatske u sjedećoj odbojci! Završno kolo Prvenstva Hrvatske u sjedećoj odbojci održano je u Novskoj. KSO Knin 95 je pobjedama 3:0 protiv Vukovara i 3:1 protiv Marsonije potvrdio prvo mjesto koje već od ranije zasluženo ima i tako osvaja prvi naslov prvaka Hrvatske. Zagreb je pobjedama protiv Marsonije i Osijeka

KSO Knin 95 danas je u Slavonskom Brodu odigrao i pobijedio dvije prvenstvene utakmice. Rezultatom 3:0 pobijedili su momčad Vukovara, a s 3:1 nadvisili su Osijek. Kninjani su trenutačno na prvom mjestu Lige za prvaka sjedeće odbojke.